Oferta

Waxing

Depilacja woskiem - uda 30 minut

Cena: 50 zł

REZERWUJ

Opis

Niechciane owłosienie z poszczególnych partii ciała możemy usunąć metodą depilacji, która usuwa łodygę włosa pozostawiając nienaruszony korzeń.

Stosowanie wosku pozwala depilować wszystkie części ciała: nogi, bikini, wąsiki, brwi, ręce i dłonie, kark, pośladki, szyję, policzki, i daje doskonałe efekty.
Dobrze przeprowadzony zabieg daje 2-4 tygodniowy efekt gładkiej skóry, włosy odrastają słabsze i cieńsze, ponieważ podczas każdego zabiegu odbudowuje się słabsza cebulka włosa. W przypadku osób o cienkich i jasnych włosach efekt jest trwalszy. Osoby o mocnym i ciemnym owłosieniu muszą uzbroić się w cierpliwość i regularnie stosować takie zabiegi, na pewno będą zadowolone już po pierwszym zabiegu, ale na długotrwałe efekty będą musiały troszkę poczekać.

Jak każda inna ingerencja w skórę i mieszki włosowe, depilacja woskiem może powodować wrastanie włosów pod skórę i stany zapalne mieszków włosowych, aby zmniejszyć takie ryzyko należy właściwie przygotować skórę do zabiegu.
Dzień przed zabiegiem należy wykonać delikatny peeling. W dzień zabiegu umyć i rozgrzać skórę w ciepłej kąpieli, dzięki temu będzie ona czysta, odtłuszczona, a pory rozszerzone, co pozwoli łatwiej usunąć włos wraz z cebulką.

W naszym salonie stosujemy produkty marki Depileve -światowego lidera w dziedzinie produkcji wosków oraz akcesoriów do depilacji.

Woski Depileve nie powodują oparzeń skóry, można stosować je do depilacji skóry wrażliwej oraz z rozszerzonymi naczynkami.