Oferta

Daisymay

Peeling kawitacyjny z sonoforezą oraz masażem twarzy 60 minut

Cena: 100 zł

REZERWUJ

Opis

Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju skóry - mieszana, tłusta, dojrzała, szara i zmęczona, z pękającymi naczynkami.

Działanie zabiegu:

Peeling kawitacyjny jest to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Pozwala ona nie tylko na dokładne usunięcie nadmiaru serum z porów i mieszków włosowych, ale również na pozbycie się zaskórników. Oczyszczanie i złuszczanie naskórka następuje za pomocą zjawiska kawitacji , które zachodzi pod wpływem oddziaływania fal ultradzwiękowych na wilgotną skórę.

Sonoforeza w kosmetyce zwana jest masażem ultradźwiękowym. Jest wykorzystywana w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów np.: odżywczych, przeciwzmarszczkowych, nawilżających i innych. Wykonywanie zabiegów sonoforezy ma pozytywny wpływ na skórę, skutecznie zwalczając przedwczesne efekty starzenia się. Podczas wykonywania zabiegu wytwarzane jest ciepło, które przenika w tkanki. Głęboki mikromasaż poprawia krążenie krwi i limfy, a wprowadzone substancję poprawia kondycje skóry, uszczelniają naczynia krwionośne i dotleniają skórę.


Przebieg zabiegu:

Demakijaż, peeling kawitacyjny hydrolatem wody różanej, sonoforeza na koncentracie aktywnym odpowiednio dobranym do rodzaju cery, masaż twarzy, maska algowa.