Oferta

Na wrzesie

Peeling kawitacyjny + kombinacja kwasów SPA PEEL CLASSIC 60 minut

Cena: 100 zł

REZERWUJ

Opis

PROMOCJA NA PAŹDZIERNIK!
Peeling kawitacyjny + kombinacja kwasów SPA PEEL CLASSIC Mediderma 100 zł zamiast 220 zł!

☑️WSKAZANIA DO SPA PEEL CLASSIC: 
- fotostarzenie,
- linie mimiczne,
- przebarwienia,
- trądzik i zaskórniki,
- skóra łojotokowa,
- blizny potrądzikowe.

ℹ️Peeling kawitacyjny za pomocą ultradźwięków delikatnie złuszczy martwy naskórek, dzięki czemu przygotujemy skórę do kolejnego etapu zabiegu - peelingu chemicznego, którego formuła opiera się na synergii działania bazowych składników:

• 15% kwasu salicylowego
• 8% kwasu pirogronowego
• 5% kwasu mlekowego
• 0,1% kwasu retinowego

➡️Główny składnik - kwas salicylowy, posiada silne właściwości keratolityczne i komedolityczne, dzięki którym powstaje efekt powierzchniowego złuszczania korneocytów oraz reguluje wydzielanie sebum. Działanie bakteriobójcze kwasu, zmniejsza ilość stanów zapalnych na skórze oraz przyspiesza gojenie się zmian trądzikowych.

➡️Kwas pirogronowy wykazuje silne działanie dermoplastyczne na głębokim poziomie warstwy naskórka, spłycając zmarszczki i zmniejszając przebarwienia. Dzięki właściwościom keratolitycznym, seboregulującym i antybakteryjnym jest wskazany w leczeniu zmian trądzikowych oraz w oczyszczaniu skóry z zaskórników otwartych.

➡️Kwas mlekowy będący naturalnym składnikiem skóry i włosów, posiada silne właściwości nawilżające. Jest on jedną z głównych składowych NMF- naturalnego czynnika nawilżającego, który odpowiada za właściwe nawodnienie naskórka. Dodatkowo stymuluję produkcję kolagenu w skórze, działa przeciwstarzeniowo i spłyca drobne zmarszczki powierzchniowe. Poprzez regulację odnowy komórek skóry, następuje poprawa jej struktury i wyrównanie kolorytu. Zdolność regulowania prawidłowego pH w skórze sprawia, iż zahamowany zostaje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych i zanieczyszczeń na skórze.

➡️Kwas retinowy wykazuje działanie normalizujące i seboregulujące, odblokowując gruczoły łojowe, oczyszczając pory i redukując zaskórniki. Utrzymuje naskórek w stanie równowagi fizjologicznej, rozjaśnia przebarwienia oraz działa przeciwstarzeniowo.